O nas

Dla nas najważniejsza jest jakość szkolenia !

Na obecnym rynku nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców stawia przede wszystkim na rzetelne, bezstresowe i jakościowe szkolenia, które owocują wysoką zdawalnością naszych Kursantów. Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie każdego Kursanta do egzaminu państwowego, jak również bezpiecznego i bezproblemowego poruszania się samochodem w przyszłości. Stawiamy na profesjonalizm tak, aby wyszkoleni kierowcy posiadali najwyższą wiedzę i umiejętności. Nasi instruktorzy są nie tylko świetnymi kierowcami z dużym doświadczeniem, ale też cierpliwymi nauczycielami. 

Zapewniamy komfortowe warunki szkolenia teoretycznego i praktycznego poprzez bardzo dobrze wyposażoną salę wykładową oraz profesjonalnie przystosowane samochody do nauki jazdy marki TOYOTA YARIS (dokładnie takie, na jakich obecnie przeprowadzane są egzaminy państwowe w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Szczecinie). 

Nabór ciągły! Możliwość rozpoczęcia nauki w domu w każdej chwili!

Możliwość rozłożenia ceny kursu na RATY 0%!

Zajęcia z teorii trwają 8 dni roboczych - odbywają się od 16:00. 

Zajęcia praktyczne ustalane są z kursantem na podstawie jego grafiku- TO MY DOPASUJEMY SIĘ DO CIEBIE. :)

Osiągnięcia, którymi może poszczycić się nasza szkoła to zajęcie 1. miejsca w powiecie goleniowskim i 3. w województwie zachodniopomorskim w plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji 2019 w kategorii Szkoła Jazdy Roku organizowanym przezos Szczeciński oraz otrzymanie tytułu Laureata Złotych Orłów w plebiscycie Orły Nauki Jazdygdzie uzyskaliśmy oce 10/10 i zajęliśmy 1. miejsce w Goleniowie w roku 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 i 2023!