SPS - teoria bez kłopotów!

 

SPS to zintegrowany system nauki, nowoczesna metodologia, zgodność z obowiązującym programem szkolenia. Dzięki standardowi SPS niełatwy egzamin na prawo jazdy dla nikogo nie będzie żadną przeszkodą!

                                                    

Jako jedyna szkoła nauki jazdy w Goleniowie uczymy w Systemie SPS!Twoje prawo jazdy: łatwiej, szybciej, skuteczniej! 

           

SZYBKO

Wiedza dociera do Ciebie trzema kanałami (podręczniki, wykłady, Internet) - dzięki ich spójności szybko i trwale przyswoisz teorię.

 

ŁATWO

Dzięki identycznemu układowi wszystkich nośników łatwo powtórzysz każdą lekcję i znajdziesz potrzebne informacje.

 

PRZYJEMNIE

Nauka będzie przyjemna - animacje, czytelne grafiki i interaktywność pomogą w rozumieniu treści i nie pozwolą Ci się nudzić.

 

EFEKTYWNIE

Tak przekazana wiedza zostanie z Tobą na długo. Dzięki temu osiągniesz nie tylko lepsze wyniki na egzaminie, ale także na drodze. Pamiętaj, że przysłowiowe zakucie materiału w warunkach stresu sprawdza się zdecydowanie gorzej niż zrozumienie!

 

wykłady SPS – przystępnie, ciekawie, bez rutyny
Oprócz pełnej zgodności treści i układu z podręcznikiem Vademecum zapewnia wyjątkowo atrakcyjną formę wykładu. Liczne animacje i grafiki pomagają w przyswajaniu wiedzy.

podręczniki SPS – metodycznie, selektywnie, przejrzyście
Opracowane pod kątem maksymalnej efektywności, zawierają wyłącznie informacje, których rzeczywiście potrzebujesz.  Selekcji treści dokonali doświadczeni specjaliści i uporządkowwali ją w naprawdę przejrzystą całość. 

kurs internetowy SPS – interaktywnie, multimedialnie, o dowolnej porze
E-learning SPS użytkownik może uruchomić indywidualnie w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca. Kurs internetowy przygotowany został na tej samej podstawie co podręczniki oraz wykłady i stanowi doskonała formę powtórzenia i utrwalenia materiału. 

 

 

Wiedza dociera różnymi drogami:

- wspólna treść,

- taki sam układ tematów,

- jednakowa terminologia,

    - identyczna szata graficzna.

 

 

 

http://www.kursanci.systemsps.pl/